Ons team stelt zich voor:

Management

  • Gijs van Vark, directeur
  • Annemieke Soede, coördinator en intern begeleider onderbouw
  • Marleen van Mourik, coördinator en intern begeleider midden- en bovenbouw

Onderwijsgevend personeel

  • Rian de Jong, groepsleerkracht groep 1/2a
  • Gerrie Hartvelt, groepsleerkracht groep 1/2a
  • Tamara Palmans, groepsleerkracht groep 1/2b
  • Annemieke Soede, groepsleerkracht groep 3a
  • Patricia de Leeuw, groepsleerkracht groep 3a en 5b
  • Marije van Empel, groepsleerkracht groep 4/5a
  • Johan Huiskes, groepsleerkracht groep 5b
  • Francesco van Erp, groepsleerkracht groep 6a en 7b
  • Simone Groenewegen, groepsleerkracht groep 6a
  • Resi Kuipers, groepsleerkracht groep 7b
  • Nicole Adriaans, groepsleerkracht groep 7/8a
  • Marleen van Mourik, groepsleerkracht groep 7/8a

Onderwijsondersteunend personeel

  • Monique Hoevenaars, groepsleerkracht ondersteuning onderbouw
  • Anita Bartels, conciërge en administratie
  • Daniëlle Mous, onderwijsassistente
  • Frans Greydanus, onderwijsassistent
Gijs van Vark

Gijs van Vark

functie:
directeur
groep:
breed inzetbaar
bijzonderheden:
taalknap
zelfknap
samenknap
muziekknap
Annemieke Soede

Annemieke Soede

functie:
coördinator en intern begeleider groepen 1/2, en 3 groepsleerkracht en MR-lid
groep:
groep 3a (woensdag t/m vrijdag)
bijzonderheden:
zelfknap
taalknap
samenknap
beeldknap
Marleen van Mourik

Marleen van Mourik

functie:
coördinator en intern begeleider groepen 4 t/m 8 groepsleerkracht
groep:
groep 8a (woensdag)
bijzonderheden:
samenknap
zelfknap
beweegknap
rekenknap
Rian de Jong

Rian de Jong

functie:
groepsleerkracht
groep:
groep 1/2a (maan- en dinsdag)
bijzonderheden:
samenknap
beweegknap
zelfknap
taalknap
Gerrie Hartvelt

Gerrie Hartvelt

functie:
groepsleerkracht
groep:
groep 1/2a (dins- t/m vrijdag)
bijzonderheden:
samenknap
zelfknap
taalknap
rekenknap
Tamara Palmans

Tamara Palmans

functie:
groepsleerkracht
groep:
groep 1/2b (maandag t/m vrijdag)
bijzonderheden:
samenknap
taalknap
natuurknap
muziekknap
Patricia de Leeuw

Patricia de Leeuw

functie:
groepsleerkracht
groep:
groep 3a (maandag/dinsdag)
groep 5b (donderdag)
bijzonderheden:
samenknap
zelfknap
rekenknap
beweegknap
Marije van Empel

Marije van Empel

functie:
groepsleerkracht
groep:
groep 4/5a (maandag t/m vrijdag)
bijzonderheden:
zelfknap
beweegknap
taalknap
samenknap
Johan Huiskes

Johan Huiskes

functie:
groepsleerkracht
groep:
groep 5b (maan- t/m vrijdag m.u.v. donderdag)
bijzonderheden:
taalknap
zelfknap
natuurknap
beeldknap
Simone Groenewegen

Simone Groenewegen

functie:
groepsleerkracht
groep:
6a (dins- t/m vrijdag)
bijzonderheden:
samenknap
taalknap
natuurknap
zelfknap
Francesco van Erp

Francesco van Erp

functie:
groepsleerkracht
groep:
Groep 6a (maandag), groep 7b (woensdag) + ondersteuning bovenbouw (donderdag)
bijzonderheden:
beweegknap
beeldknap
rekenknap
samenknap
Resi Kuipers

Resi Kuipers

functie:
groepsleerkracht
groep:
groep 7b (maan- t/m vrijdag m.u.v. woensdag)
bijzonderheden:
beeldknap
natuurknap
taalknap
samenknap
Nicole Adriaans

Nicole Adriaans

functie:
groepsleerkracht
groep:
groep 7/8a (maan- t/m vrijdag, m.u.v. woensdag)
bijzonderheden:
beeldknap
samenknap
zelfknap
natuurknap
Monique Hoevenaars

Monique Hoevenaars

functie:
groepsleerkracht
groep:
ondersteuning onderbouw (donderdag en vrijdag)
bijzonderheden:
beweegknap
samenknap
zelfknap
rekenknap
Anita Bartels

Anita Bartels

functie: conciërge/administratie
groep:
n.v.t.
bijzonderheden:
samenknap
zelfknap
taalknap
rekenknap
Daniëlle Mous

Daniëlle Mous

functie:
onderwijsassistente
groep:
ondersteuning in alle groepen (maan- en dinsdag)
bijzonderheden:
samenknap
zelfknap
taalknap
beweegknap
Frans Greydanus

Frans Greydanus

functie:
onderwijsassistent en MR-lid
groep:
ondersteuning in alle groepen (woens- t/m vrijdag)
bijzonderheden:
beweegknap
samenknap
taalknap
zelfknap